Barátság Nyugdíjas Klub Civilek Nyugdíjasok

Barátság Nyugdíjas Klub évzáró vacsorája

 

Bár a nyugdíjas klubnak utolsó bálja volt az idén a szombati évzáró vacsora, de rendezvényük az első volt a településen lassan elinduló báli szezonnak. Ismét zsúfolásig megtelt a az iskolai ebédlő nagyszénásiakkal és a környező települések nyugdíjasklubjaival, ők is szép számmal tiszteletüket tették a vacsorán. A kiépített kapcsolatok, az ápolt barátság és a jó buli híre nagyon sok vendéget hozott a településünkre ezen az estén. Aki eljött nem csalódott most sem, táncos műsorral várta vendégeit a nyugdíjas klub tánckara, és a korukat meghazudtoló buli hangulatot teremtettek a fellépésükkel. Tombola húzás után általában hamar vége van egy rendezvénynek, ezért a szervezők igyekeznek húzni az időt vele, de ezen az estén éjfél után sem pihentet  meg a táncparkett, a jó zene, jó hangulatot teremtett. Ettől a jó hangulattól pedig egy percre sem jutott eszébe senkinek, hogy egy nyugdíjas vacsorán van.

Ez a rendezvény úgy gondolom jó nyitánya volt az előttünk álló báli szezonnak, és tovább öregbítette a jó hírét a Barátság Nyugdíjas Klubnak mind településünkön, mind a testvér kluboknál.

Szerző: Szeretlek Nagyszénás

Fotó: Barátság Nyugdíjas Klub