Sport

Ismét bajnok Nagyszénás

Nagyszénás SE–Orosházi MTK-ULE 1913 2–0 (1–0)

Több, mint hétszáz néző előtt zajlott a bajnoki címet eldöntő mérkőzés Nagyszénáson. A rangadót a Nagyszénás SE és az Orosházi MTK-ULE 1913 csapata játszotta A két szomszéd „vár” nem kímélte egymást a pályán, így az első félidőben két emberét is elveszítette a vendég csapat. Az első félidő 1-0 állását a második félidőben még egy góllal szépítette csapatunk. A mérkőzés 2-0 győzelemmel zárult, és ezzel a Nagyszénásé lett a Megye másod osztály Déli csoportjának bajnoki trófeája.

De lássuk kik is játszottak a pályán szombaton:

Nagyszénás: Blaskó – Godár (Simon L.), Zábrák, Makra, Kecskeméti (Balogh Gy.), Márk (Szabó Ákos), Szilágyi, Libor, Liska (Iványi), Nagy Sz. D., Miszlai (Zalai). Edző: Boér Zsolt. Orosháza: Marunák – Szabó Áron, Szabó N., Deli, Elekes, Kasza (Kovács D.), Futaki, Buza (Fehér), Simon, Sindel, Lestyán (Mucsi). Edző: Czollner Gábor. Kiállítva: Zábrák (a 90., ill. Elekes ( a 30., Deli, a 43. percben. G.: Szilágyi a 18., Miszlai a 68. percben. Szilágyi a mezőny legjobbja.