Barátság Nyugdíjas Klub Civilek

“Tavaszváró” vacsora

A hétvége igen mozgalmasra sikeredett, mert a Forintos Alapítvány bálja mellett a “Barátság” Nyugdíjas Klub is ezen a szombaton tartotta “Tavaszváró” vacsoráját. Mára igen népszerűvé váltak a nyugdíjas klub rendezvényei, amit ez az este is jól bizonyított, közel 10 település nyugdíjas szervezete képviseltette magát a vacsorán, a létszámnak pedig csak a terem befogadóképessége szabott határt, de így is 130 főnek kellet jól elférni egymás mellett. Az este alkalmat adott arra is, hogy településünk nagyra becsült díszpolgárát Hári Józsefet, a klub tagját is köszöntsék 90. születésnapján. Isten éltesse Józsi bácsi. A hajnalig tartó estet több táncos, verses, énekes fellépés és műsor szakította meg a jelenlévők nagy örömére. A településünk jó híre ezen az estén tovább öregedett, köszönhető a Barátság Nyugdíjas Klubnak.

Szerző: Szeretlek Nagyszénás

Hozzászólás

Hozzászólás