Civilek Hírek

Aratónap az Ezüstszőlőben

734XIX. Nemzetközi Aratónapon, ami Szarvas Ezüstszőlőben került megrendezésre a hétvégén. Sok érdekes programmal várták az érkezőket, többek között főző és aratóversennyel. Nagyszénás több fővel is képviseltette magát, a Nagyszénási Gazdakör mellett ezen a rendezvényen bemutatkozott a Nagyszénási Fantázia Aerobic csoport is. Ők 35 fővel érkeztek és 5 nagyon szép és színvonalas koreográfiát mutattak be a jelenlévőknek, ezekkel nagy sikert is arattak. Igazán büszkék lehetünk rájuk! De képviseltette magát, és a településünket egy főzőcsapattal a Körös-menti Szociális Centrum nagyszénási telephelye is. Egy igazán tartalmas és színvonalas rendezvényen vehettek részt azok a nagyszénásiak akik a hétvégén képviselték a településünket ezen a rendezvényen.

Szerző: Szeretlek Nagyszénás

Fotók forrása Facebook: Tímár Rita, Gyarmati Józsefné, Nagyszénási Gazdakör