Civilek Fejlődő Nagyszénásért Egyesület

Civil összefogásnak köszönhetően fatelepítés az Orosházi úton

A Fejlődő Nagyszénásért Egyesület által megrendezett főzőverseny nem csak a bulizásról és főzésről szól, de minden évben a községünk gyarapodását szolgáló célra is gyűjtenek adományokat, ilyen adománygyűjtésnek köszönhető a településünk automata defibrillátora is 2016-ban azt a célt tűzte ki az egyesület, hogy a településünkön áthaladó közutak mellé díszfákat ültet az adományoknak köszönhetően. Sokan csatlakoztak a kezdeményezéshez, és a terv megvalósult, Nagyszénás Nagyközség Önkormányzatának és a Nagyszénási Településszolgáltató Kht. közreműködésével az Orosházi úton kerültek elültetésre a kis fák. Reméljük vigyáz rájuk településünk minden lakója és sokáig díszítik kis falunkat!

Forrás és fotó: Fejlődő Nagyszénásért Egyesület