Barátság Nyugdíjas Klub Civilek Hírek Nyugdíjasok

Alaptalan rágalom

Kedves Barátaink!

A nagyszénási Barátság Nyugdíjas Klub szeretné megköszönni azt a rengeteg telefont, üzenetet, amelyben együttérzésetekről tettetek tanúbizonyságot felénk a rendőrségi feljelentésünk kapcsán. Szeretnénk most mindenkit megnyugtatni, tájékoztatni azokat is, akik aggódtak értünk és azokat is, akik rossz hírünket keltették, ahogy várható volt a rendőrség bűncselekmény hiányában lezárta az ügyet, megszüntette az eljárást ellenünk.
Nem talált semmi alapját annak a rágalomnak, amit a klubunkra és a vezetőségére szerettek volna zúdítani. Ezzel az alaptalan vádaskodással nem csak a klubunk vezetőségét, tagságát próbálták lejáratni a közvélemény előtt. Úgy gondoljuk, senki nem taposhat bele mások becsületébe kénye kedve szerint, senki nem rágalmazhat meg másokat alaptalanul, nem keltheti egy ember, egy közösség rossz hírét anélkül, hogy ezért neki, vagy azoknak, akik ebben részt vettek, ne kellene felelniük! A rendőrség bebizonyította, alaptalanok voltak a vádak ellenünk. De szeretnénk ha a becsületünket ért támadás alaptalansága nyilvánossá válna a közvélemény előtt. A Barátság Nyugdíjas Klub a legrégebbi, legaktívabban működő klub. 43 éve közössége vagyunk a nagyszénási nyugdíjasoknak, ezt pedig csak akkor lehet ilyen régóta csinálni, ha becsületesen, tisztességesen tesszük. Ezért nem csak a vezetőség, a tagság, hanem a több száz volt klub tagunk miatt is fontos, hogy a Barátság Nyugdíjas Klub vezetőségét ért alaptalan támadás miatt, jogi lépéseket tegyünk azokkal szemben akik megpróbáltak bennünket besározni, mások előtt lejáratni!

Hozzászólás

Hozzászólás